- SpiderVan Wypożyczalnia Kamperów

Idź do spisu treści

Menu główne:

Minimalny wiek Najemcy i Kierowcy to 26 lat. Kierowcy z prawem jazdy o kategoriach B muszą być w posiadaniu tego dokumentu od minimum 3 lat, 
natomiast kierowcy z prawem jazdy o kategoriach C muszą być w posiadaniu tego dokumentu od minimum 1 roku.

Opłaty i rezerwacja
 1. Rezerwacji wybranego samochodu można dokonać drogą telefoniczną lub e-mailowa. (kontakt)
 2. Po potwierdzeniu dostępności wybranego samochodu w wybranym przez Państwa terminie, należy uiścić opłatę w wysokości 30% całkowitej kwoty wynajmu, wpłata jest równoznaczna z zawarciem umowy wynajmu. Pozostała część całkowitej kwoty wynajmu, wpłacana jest najpóźniej w dniu przekazania samochodu Najemcy.
 3. Najemca zobowiązany jest do opłacenia kaucji w wysokości 5000 zł ( gotówka, przelew). Kaucja zostaje rozliczona na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego w terminie do 7 dni roboczych.

Stan wypożyczanego samochodu
 1. Do dyspozycji najemcy oddajemy samochód czysty z zewnątrz oraz wewnątrz, pełny zbiornik paliwa oraz zbiornik płynu do spryskiwaczy.
 2. W zaopatrzeniu wypożyczanego auta znajduje się również 1 butla gazowa, zbiornik wody czystej 30%, płyn do toalety lub tabletki i papier toaletowy.
 3. Najemca otrzymuje również : 1 komplet kluczyków, dowód rejestracyjny, książeczkę z aktualnym przeglądem serwisowym oraz badaniami technicznymi, ubezpieczenie AC/OC/NW + Assistance Generali Lux.
 4. Najemca zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Wynajmującego o każdej stwierdzonej awarii, usterce, kolizji i wypadku drogowym z udziałem wynajmowanego samochodu i zastosować się do wszystkich wskazówek dotyczących postępowania w zaistniałej sytuacji.
 5. W wypożyczanym samochodzie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz innych używek.
 6. W samochodzie obowiązuje zakaz przewożenia i przetrzymywania zwierząt bez zgody Wynajmującego.

Wydanie/zwrot samochodu
 1. Wydanie od godziny 16.00, zwrot następuje do godizny 11.00.
 2. Najemca powinien mieć przy sobie dwa dokumenty : dowód osobisty oraz prawo jazdy.
 3. Wydanie samochodu następuje po wpłaceniu wszystkich należności i podpisaniu umowy wynajmy oraz protokołu zdawczo-odbiorczego.
 4. Samochód należy zwrócić czysty wewnątrz oraz na zewnątrz.
 5. Zbiornik paliwa oraz płynu do spryskiwaczy powinny być pełne. Zbiorniki wody czystej, brudnej, kaseta WC – puste


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego